• 09 Mar 2016

  O nas

  ALCO to marka rozpoznawalna w ponad 55 krajach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu, posiadająca cztery ogromne centra dystrybucyjne: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Grecji oraz na Cyprze. Dzięki temu wszystkie produkty dostarczane są szybko i sprawnie.

  Firma nieustannie się powiększa, jednak podstawowa filozofia pozostaje niezmienna – by dostarczać klientom towary i usługi najwyższej jakości, które przyczynią się do wzrostu ich dobrobytu.

  Oleje ALCO produkowane są pod marką ALCO przez niezależną niemiecką firmę. Firma ta opracowuje, wytwarza i dystrybuuje wysokiej jakości oleje od ponad 40 lat.

  Oleje ALCO spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe standardy, a ich skład jest nieustannie kontrolowany we własnych laboratoriach firmy. Oleje i smary ALCO są certyfikowane zgodnie z normami DIN EN ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz OHSAS 18001:1999.

 • 09 Mar 2016

  Polityka jakości

  JAKOŚĆ OSIĄGANA DZIĘKI SYSTEMOWI ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

  Polityka jakości wdrażana jest przez szczegółowy system zarządzania jakością, który zgodny jest z wymaganiami ISO 9001:2008. Naszymi najważniejszymi założeniami są:

  Gwarantujemy ścisłą współpracę z naszymi klientami, by móc rozpoznawać ich oczekiwania i dostarczać produkty i usługi, które przyczynią się do wzrostu ich dobrobytu.

  Naszych dostawców traktujemy jak partnerów. Wspólnie z nimi pracujemy nad poprawą jakości naszych produktów, wymieniając się specjalistyczną wiedzą techniczną oraz stawiając sobie coraz to wyższe wymagania.

  Ludzie są naszym najważniejszym zasobem. Dlatego są włączani w procesy podejmowania decyzji, pytamy ich o rady i uznajemy ich wkład oraz zaangażowanie. Poziom wiedzy pracowników jest stale podnoszony dzięki częstym sesjom szkoleniowym.

  Poprzez wyznaczanie i kontrolowanie kluczowych wskaźników wydajności przyczyniamy się do zwiększenia sukcesu naszej firmy w przyszłości.

  SO 9001 – 2008-English
  ISO 9001 – 2008-German
  ISO 9001 – 2008-Greek

  Сертификат соответствия C-DE.MT14.B.00037

  ALCO WARRANTY

  SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY

  ALCO, jako jedna z wiodących firm przemysłowych, jest świadoma istotności zachowania bezpieczeństwa i higieny w miejscy pracy dlatego nieustannie dąży do zwiększenia bezpieczeństwa w swoich zakładach, zakładach partnerów oraz innych współpracujących firm. Aby tego dokonać, firma wdrożyła kompleksowy system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.